Zaproszenie na „Recital na Zamku Bel Canto VI”

Zaproszenie na „Recital na Zamku Bel Canto VI”

Klub Książki Herbacianej, Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Brzegu oraz Muzeum Piastów Śląskich zapraszają w piątek 5 czerwca o godz. 18.00 na „Recital na Zamku Bel Canto VI”.

Data publikacji:

W zeszłym roku sopranowi Dominiki Zamary akompaniowała gitara klasyczna Marco Annunziatiego. W tym roku akompaniować będzie na fortepianie Alessandra Mostacci. Akompaniatorzy się zmieniają, sopranistka zawsze ta sama, bo to jej recital, od sześciu lat. Dominika Zamara, Polka, która uwiodła śpiewem włoskich melomanów, ma także w Brzegu całkiem sporo wielbicieli swego talentu, którzy co roku cieszą się na jej przyjazd.

Prowadzenie koncertu: Ewa Wróbel.

Wstęp wolny.

Udostępnij ten wpis

Data publikacji:

Aktualności Może Cię zainteresować...

Przed odjazdem...
Drugi Turniej Rycerski im. Jerzego II Piasta wystartował!

Powodzenie!

Niepowodzenie!